Atlantis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atlantis

Aliance Atlantis z hry Dark Elf
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Historie Atlantis

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 04. 08

Historie Atlantis Empty
PříspěvekPředmět: Historie Atlantis   Historie Atlantis Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 6:21 pm

V akční lize 2Ba jsem se poznal s Mathiasem, Úlairë Nertëem, Hej Jinem a Guyem a ligu jsme ještě zakončovali pod velením Guy II. aliance Černá perla. Příští věk jsme se znovu sešli, ale pod mým velením a vlajkou Historie Atlantis V43 a jménem Atlantis. Věk jsme zavřeli a přidal se k nám Lord Krolis (teda spíše váhál a napsal že je u devilů). 2Ba Jsme ještě jednou zavřeli a akční nám stačily. Do normálních lig se nás moc nedařilo zkoordinovat a navíc jsem si dal pauzu od DE. Po nějaké době jsem na Atlantis téměř zapoměl a občas jsem ho použil jako jméno kultu. Zlom nastal někdy po vánocích kdy jsem vyhrál 5M a to mě povzbudilo k znovu sestavení Atlantisu. Pár dní na to jsme vyhráli v 5M znovu a potom 4L. Právě v 4L jsem potkal Nimiho a jen tak jsem se zeptal jestli nechce bejt členem. Přijmul a proto jsem se rozhodl přejít na nějaké vyšší ligy. Jako naší domovinu jsem si vybral 2H.
1. Věk v 2H nám šel za mágy chlodvik, který je velitelem Quick Arrows pomáhá nám, ikdyž není stálým členem. Nepovedl se nám log a příliš jsme dotovali mága a na to jsme doplatili (nimi a já jsme nedokázali udržet hranici a tak nám chlodvika sežrali skuruti a skřeti ze dvou stran)
2. Věk nám nevyšel vůbec, hlavně kvůli logu. Na konci věku jsem zůstal pouze já a Nimi.
Nyní hrajeme v 2H znovu a blýská se na lepší časy, občas získáme nějakého nového člena, nebo zavřeme nižší ligu. Na vítěztví ve dvojce se stále čeká, ale až se sehrajeme, nebude to velkej problém.

KarlosHistorie Atlantis V43
Návrat nahoru Goto down
https://atlantis.123.st
 
Historie Atlantis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Atlantis :: Atlantis pro veřejnost :: O Atlantisu-
Přejdi na: